Wspieram StartupLive.pl! Przyłącz się i powalcz o…

9 sierpnia 2016

Wspieram StartupLive.pl to inicjatywa umożliwiająca wszystkim życzliwie myślącym o moim projekcie uzyskanie szansy na partycypowanie w jego potencjalnym sukcesie. Wystarczy zapisać się do społeczności Wspieram StartupLive.pl i pomagać w marketingu projektu. Proste 🙂

Pomysł na współpracę

W jednym z wpisów dzieliłem się z Wami niespodziewaną dla mnie obserwacją. Otóż otrzymałem szereg propozycji współpracy od osób dotychczas mi nie znanych. Oferowały one pomoc w budowie firmy bez jednoczesnego deklarowania oczekiwań finansowych. Uznałem, że takie bezinteresowne wsparcie powinno jednak spotkać się z jakąś formą zadośćuczynienia z mojej strony. Tak byłoby po prostu fair.

Społeczność Wspieram StartupLive.pl

Jak można współpracować z systematycznie powiększającą się grupą osób wspierających bloga bez podpisywania kolejnych umów? Pomyślałem, że kooperację można oprzeć o wszystkie aktywności, które dzisiaj w internecie mogą być realizowane w formule bezkosztowej po Waszej stronie i jednocześnie mogą służyć wzrostowi szans na sukces StartupLive.pl oraz planowanego do uruchomienia portalu.

Zerknijcie na szczegóły mojego pomysłu tutaj i zacznijcie współpracę.

Wspieram StartupLive.pl

Zapraszam!