O mnie

Bartosz Michałek. Rocznik: 1980. Studiowałem w Warszawie na SGH – finanse i bankowość. I od drugiego roku równolegle na UW – psychologię. Mam również licencję maklera papierów wartościowych.

Jako pracownik rozpocząłem przygodę z Expanderem jeszcze na ostatnich latach studiów. Potem związałem się z Open Finance i Noble Bankiem – wszędzie jako doradca finansowy.

W 2007 roku uruchomiłem ze wspólnikiem Comperia.pl – start-up, który jeszcze w tym samym roku pozyskał inwestorów finansowych, w 2011 roku zadebiutował na rynku NewConnect, a w 2014 roku na rynku regulowanym GPW.

_gch5785

Z końcem czerwca 2016 złożyłem rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu Comperia.pl S.A. Pracuję nad nowym startupem i piszę na niniejszym blogu na żywo, krok po kroku, jak się do tego zabieram i jak rozwijam młodą firmę.

Uważam, że najlepszą drogą do osiągnięcia sukcesu jest działanie. Szkoda czasu na dogłębne studiowanie literatury czy historii sukcesów znanych przedsiębiorców. Trzeba działać! Tylko w ten sposób jest możliwe wyjście z rzędu przeciętności. Do tego namawiam na niniejszym blogu.

O mojej filozofii prowadzenia biznesu posłuchasz w wywiadzie dla Polskiego Radia 24: Prezes, który „wrócił do garażu”.

Współtwórca Comperia.pl: Samo bycie upartym jest bez sensu. Trzeba jeszcze pokory, mądrości i otwartości [NEXT TIME]

O idei StartupLife.pl przeczytasz w artykule Business Insider.

Więcej artykułów o mnie.

Zapraszam do śledzenie mnie na Facebook-u, na Twitterze i do kontaktu na LinkedIn.

A tutaj poznasz mój nowy startup – iniJOB.