Zapraszam do Szkoły Pionierów PFR

7 czerwca 2018

Jeżeli potrzebujesz impulsu do ruszenia dalej ze swoim startupem, oto nadchodzi Szkoła Pionierów PFR. System kształcenia w Polsce nie daje fundamentów do prowadzenia przedsiębiorczego życia. Polski Fundusz Rozwoju rozumie wyzwanie i uruchamia projekt, który otwiera drogę do pozyskania wartościowej wiedzy. W sumie miesiąc intensywnych warsztatów, z czego jeden tydzień na University of Cambridge. I to wszystko bez kosztów po stronie uczestników. Takie szanse są naprawdę rzadkie.

Sygnał do startu

Jako Członek Rady Programowej z dumą wspieram Szkołę Pionierów PFR. Jest bardzo budujące, że w Polsce mamy tak pozytywnie nakręcone postacie, jak Eliza Kruczkowska czy Jan Zygmuntowski z PFR, dzięki którym energia wspierająca młodych przedsiębiorców staje się coraz silniejsza. Kraje rozwinięte z USA na czele dawno zrozumiały, jak ważne dla ich szeroko rozumianego rozwoju jest wspieranie ekosystemu startupów. My jesteśmy wciąż na początku drogi. Ale startujemy z przytupem i obyśmy jak najszybciej przegonili peleton.

To już we wrześniu

Cztery tygodnie intensywnych warsztatów, z czego jeden tydzień na Univeristy of Cambridge. Edukacja oparta na praktycznych działaniach pod okiem ludzi znających się na rzeczy. Bieżący feedback, wskazywanie obszarów wymagających poprawy, punkty przyznawane w ramach grupowej rywalizacji. Nauka przez pracę w otoczeniu pozytywnie zmobilizowanych i kompetentnych ludzi. Dostęp do ekspertów i mentorskie wsparcie.

Jak aplikować?

Szkoła Pionierów PFR poszukuje 50 uczestników w wieku 20 – 35 lat. Pierwszy etap polega na wypełnieniu aplikacji na stronie programu wraz z załączeniem CV oraz planu rozwoju personalnego. W kolejnym etapie z kandydatami spotka się Komisja i podejmie ostateczne decyzje. Co ważne, udział w Programie jest bezpłatny. Działaj!!!

Po szczegóły odsyłam do strony Organizatora. Jeszcze raz oklaski i ukłony za tak zacną inicjatywę!

Szkoła Pionierów PFR infografika