Wspieram StartupLive.pl

Wspieram StartupLive.pl
  1. Jeżeli kibicujesz moim wysiłkom w tworzeniu nowej firmy od zera.
  2. Jeżeli chcesz być członkiem społeczności wspierającej nowopowstający biznes.
  3. Jeżeli chcesz otrzymać dostęp do unikatowej wiedzy o rozwijającym się przedsiębiorstwie, niedostępnej publicznie.
  4. Jeżeli chcesz otrzymać szansę na zostanie udziałowcem nowopowstającego przedsiębiorstwa.

To jesteś we właściwym miejscu!

Wspieram StartupLive.pl

Szczegóły inicjatywy są następujące:

1. Zapisujesz się do bazy Wspieram StartupLive.pl

2. Przyjmujesz, że podstawowym wyzwaniem, przed którym dzisiaj stoję, jest wyzwanie marketingowe. Polega na przebiciu się do świadomości klientów, najpierw z blogiem StartupLive.pl, a potem z właściwym portalem. Tutaj więcej o harmonogramie działań. Brak sukcesu na tym polu spowoduje, że moje przedsięwzięcie okaże się porażką. Tylko jedna na dziesięć nowopowstałych firm ma szansę przetrwać. Chcę być wśród nich.

3. Deklarujesz chęć wsparcia StartupLive.pl w obszarze marketingu. Dlaczego w marketingu? Dzięki temu nie będziemy musieli się wzajemnie kontrolować w zakresie współpracy. Nie będą potrzebne konsultacje i każdorazowa akceptacja podejmowanych przez Ciebie działań. Wszystkie aktywności marketingowe są dobre i pożądane. Zakładam przy tym, że nikt nie będzie się dopuszczał uruchamiania działań niezgodnych z prawem lub łamiących dobre obyczaje. Takie działania nie będą akceptowane.

4. Dla wybranych z puli osób zaangażowanych w projekt deklaruję rozdysponowanie w sumie 5% udziałów w nowopowstającym biznesie. Będę mógł zadowolić jedynie pięciu wybrańców, z którymi podejmę indywidualne negocjacje przed zakończeniem bieżącego roku, o ile spełni się punkt piąty poniżej. Każdy z pięciu nowych udziałowców obejmie udziały po wartości nominalnej, czyli prawdopodobnie po cenie poniżej 100 zł. Na każdego z nowych udziałowców przypadnie po 1% udziale w kapitale firmy. Wartość 1% udziału firmy w przyszłości nie jest dzisiaj możliwa do ustalenia.

5. Warunkiem koniecznym do tego, abym mógł rozdysponować pakiet udziałów jest osiągnięcie przez bloga StartupLive.pl lub przez portal – po jego uruchomieniu – oglądalności nie wspieranej płatnymi działaniami marketingowymi na poziomie minimum 200 000 unikalnych użytkowników w w dowolnym miesiącu kalendarzowym według Google Analitycs do końca bieżącego roku. Jeżeli nie uda się osiągnąć takiego poziomu oglądalności to wartość udziałów będących do rozdysponowania będzie na poziomie nie atrakcyjnym finansowo dla zainteresowanych, tak więc nikt nie powinien czuć się rozczarowany brakiem przydziału udziałów.

6. Oferta współpracy w ramach udziałów obowiązuje do końca roku 2016 i nie jest to oferta handlowa w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ważność oferty może ulec przedłużeniu.

7. Przystąpienie do współpracy w ramach Wspieram StartupLive.pl jest zupełnie dobrowolne i nie oznacza żadnych zobowiązań po stronie StartupLive.pl, czy właściciela StartupLive.pl.

8. Ofertę objęcia udziałów w StartupLive.pl otrzymają te osoby, które wykażą się największą determinacją w polecaniu StartupLive.pl i/lub właściwego projektu, który ma powstać planowo w październiku bieżącego roku. W jaki sposób można polecać StartupLive.pl?:

  • publikując linki do bloga lub portalu (po jego uruchomieniu) na stronach internetowych, forach i wszystkich innych miejscach w internecie
  • stając się fanem bloga lub portalu (po jego uruchomieniu) na FaceBooku
  • udostępniając każdy kolejny wpis StartupLive.pl na FaceBooku, Twitterze, LinkedInie, czy każdej innej platformie społecznościowej
  • polecając bloga lub portal (po jego uruchomieniu) mailem
  • prowadząc każdą inną możliwą do udokumentowania działalność wspierającą oglądalność StartupLive.pl lub portalu (planowanego do uruchomienia)

9. W momencie ogłoszenia końca przedsięwzięcia Wspieram StartupLive.pl poproszę wszystkich zaangażowanych o podsumowanie podjętych działań marketingowych dla StartupLive.pl i portalu (planowanego do uruchomienia) oraz wysłanie tego podsumowania na wskazaną skrzynkę mailową. Na tej podstawie dokonam rozstrzygnięcia w zakresie wyboru wspólników w ramach nowopowstałego biznesu.

10. Subskrybenci listy mailingowej Wspieram StartupLive.pl otrzymają dostęp do unikatowej wiedzy o postępie projektu Wspieram StartupLive.pl wysyłanej za pośrednictwem newslettera.

11. Osoby, które pomimo wysiłków nie otrzymają w ramach akcji Wspieram StartupLive.pl propozycji nabycia udziałów po cenie nominalnej będą mogły liczyć na oferty specjalne przygotowane przeze mnie, których na dzisiaj kształt nie jest jeszcze znany. Osoby te mogą również liczyć na stałą współpracę o charakterze komercyjnym, jednak będzie to przedmiotem indywidualnych negocjacji.

Zapraszam wszystkich do współpracy !